Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #79335424 #423 üzenetére

    Amikor ráeszméltem, hogy abban a laptopban gyakorlatilag a lehető legkevesebb fizikai memória van, próbáltam a light verziók irányába indulni, ezt az XP Puppyt nem is tudtam, hogy van egyébként, de egyetlen iso-ról tudtam bootoltatni és az a Mint XFCE volt. Meg sem lepődtem, az OK, hogy Mint-fan vagyok, de valahogy nekem mindig a Mint az, ami mindent megold. :R

    (#424) Chimpi

    Nem írtad, milyen disztrót és DE-t használsz, csak azt, mik az elhibázottak az Ubuntunál. Radeon driver nem is hiányzik, az amdgpu teljesen jó már, felesleges hozzá az fglrx helyett valami más.
    Az Ubuntu topik Összefoglalójában található PPA-kból lehet frissíteni a VGA drivereket, mesa, etc.

    amit pl. a közmédia is használ...így annyira nem köz az a média.

    Milyen közmédia? (közpénzből fenntartott, az igaz) Azért aztán nagyon nem kár...

    Ezt az Áruház/Szoftverközpont nevű valamit nagyon nem javallanám senkinek, a synaptic használata azért nem bonyolult, igazából a terminal is kezessé válik kis ismerkedés után, annyira egyszerű vele dolgozni, hogy az már durva, persze az alapvető parancsokat ismerni kell valamennyire, vagy egy Linuxos parancstáblát tartunk kéznél. Kezdők akár háttérnek is berakhatják.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 860 EVO 1TB SSD 30eft 6,7TB írás még garis

Új hozzászólás Aktív témák