Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz hoffman_ #9 üzenetére

    Azért Thunderbolt szerintem minden, csak nem széles körben elterjedt.... Ok, az apple gépeken volt egy ideig, de ezen kívül nem nagyon és most már az alma is kihátrál mögüle. Félre ne érts, maga a csatlakozó egyébként tök jó, de hogy mindenhonnan ez folyna... A legtöbb magyar webshopban nem is lehet thunderboltra szűrni, de pl így első blikkre a kifejezetten elhanyagolható nevesincs gyártónál az Asus-nál sem. (Type C-re mindenhol lehet)

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • Geller72

    veterán

    válasz hoffman_ #9 üzenetére

    "a helyzet az, hogy a termék lényegét nem sikerült megfognod. több usb kimenettel rendelkező powerbank már a kardfogú tigrisek idején is létezett, de itt a BEmeneti oldal a lényeg, hogy nem kell az apple lightning csatlakozó mellett egy micro usbt is magadnál hordani, ha tölteni akarod. ez pedig valóban nem sűrű jelenség."

    -Hajlok rá, hogy nem olvastad el az egyes hozzászólásom. ;] Vagy nem fogtad meg a lényegét. Pedig az első mondatban benne volt:

    "...lassan 2 éve van 20000-es Yoobao-m, amit 2 különböző kábellel lehet EGY IDŐBEN tölteni, így iphone és android töltővel is."

    -Azt gondoltam, hogy ezzel ez azt is jelenti, hogy két, különböző típusú kábelt is kezel, azaz iphone/androidot is tölt ugyanazzal a két kábellel, amivel magát az eszközt fel tudom tölteni az említett módon. Csak megfordítom és ennyi. :K ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák