Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz adise #14 üzenetére

    ezt a legtobb okostv tudja, csak hogy? :) illetve a chromecastet minden tamogatja (plex, etc). szvsz feleslegesen novelik vele a tv arat.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • OldAkita

    aktív tag

    válasz adise #14 üzenetére

    Teljes mértékben egyet értek veled. Nem tudom a pontos költséget, de feltételezem 5000Ft-ért beférne egy wifi és egy ethernet csatlakozás. Na akkor über top vétele lenne, figyelembe véve hogy a 21. században élünk és a fiatalabb generáció már egyáltalán nem néz tv-t és csak idő kérdése hogy az idősebbek se tegyék. Csóró magyar letölti a filmet, aztán a routerére kötött usb-s wincsiről wifin, vagy etherneten keresztül átlövi a tv-re. Mindezt kb 5000-ért, de lehet hogy ennyibe se került volna hogy beépítsék. Így , kizárólag az előző század technológiáját lehet használni, azaz nézegetni amit adnak. A pendrive-ot köszönöm szépen nem akarom. Elég kivárni míg lejön a film, nemhogy még fél órát dekkoljak hogy átmásoljam pendrive-ra.
    A gyártónak természetesen joga van olyan felszereltséggel és olyan áron kínálni a portékáját ahogyan óhajtja.
    Hozzászólásommal csak rávilágítani szeretnék hogy milyen minimális többletköltséggel, 21. századi tv-t alkothattak volna. Újfent jelzem, semmi bajom az LG-vel nekem is LG tv-m van és maximálisan elégedett vagyok vele.

Új hozzászólás Aktív témák