Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Uraim!

    Lehet meg fogok válni az Arena-tól! :W :(((
    4 napja szívok a háttértárral hogy csatlakoztatja majd utána egyből le is választja. XP32bit alatt is és Vista alatt is.
    Bementem ma az LG szervízbe, az Oktogonhoz, és bár nem láttam, de ott azt mondták hogy náluk 2 gépen is működött a háttértár. Ergo valami nálam nem stimmel. De mi a qurva isten nem? :W A K850i is hibátlanul megy háttértár módban, ma meg rádugtuk a csajom S500i-jét. Tökéletesen felismerte és látta a Vista különálló meghajtóként. Rákötöttem egy mp3 lejátszót ami szintén működött, gond nélkül szintén különálló meghajtóként. Csak ezt a hányinger LG-t választja le a rendszer. :W Olyan ideges vagyok, hogy nem sok választ el attól hogy össze ne törjem. :(((
    Nem lenne kompatibilis??? Ok. De nem a gépem hibája. Ott minden USB-s eszköz és telefon jól működik. Valaki mondta hogy akkor PCI USB kártya a megoldás. De hogy oldjam meg ha nincs szabad PCI foglalat a lapomban? Nevetséges hogy egy 10 USB-vel ellátott alaplaphoz külön USB kártyát kellene vennem ha lenne helyem, mert az idióta LG nem tud rendesen telefont gyártani.
    Mi lehet még a megoldás? Semmi. Mindenkit lebeszélnék a vásárlásról. :((( Mert ahogy én belefutottam ebbe a hibába bárki más is belefuthat, és mivel egyelőre megoldhatatlan, nem kívánnám ezt a tortúrát senkinek. :W :( :(((

    mod: Bánom az egész vásárlást, és legszívesebben kicseréltetném egy Nokia N95 8GB-re, mert bár rosszabb az anyagminőség, és nem ilyen szép a kijelzője, de klegalább stabilan működik a szoftverrel háttértár módban is. Egyenlőre az idei év legnagyobb baklövése volt számomra az Arena! :( :(((

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák