Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Daywalker #9 üzenetére

    Nekem nem is tudom, hogy most TN-es...e akárhogy keresek rá nem kapok infót erről... LED-esnek írja de lehet TN-es passz, de nem mindig fáj tőle a fejem...

    Viszont azt elmondhatom, hogy a 2 éve elkezdett gyártani monitoriknál, de majdnem a legtöbbnél 3-4 óra után fáj a szemem, elfárad. A 4 éve gyártott lg flatron monitornál nincs ilyen problémám, de az utána gyártott tft lg monitoroknál van..., meg még a benq-val sem, igaz ott van senseye szemkímélő technológia és bevált.

    Karácsonyra majd akarok egyet venni :) és tetszik, hogy tényleg ilyen szépek az IPS-ek néha játéknál, filmnél befigyelhet... gyönyörű a szemnek a kép, de mennyire fárasztja, azt még nem tudom. Legtöbbször programozás van a monitor előtt. PDF (ami fehér, az néha éget... meg a weblapoknál is az elején fehér háttér, hát kitudja égetni a szemem a laptop monitorja... nem kellemes) ma már nem tudok egyből elaludni gépezés után, kell hogy a szemem szószerint pihenjen...és utána tudok elaludni. Muszáj vagyok külső monitort használni.

Új hozzászólás Aktív témák