Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    válasz Zozo0525 #728 üzenetére

    Elvileg a Velvethez is van ilyen tok.

    Van-e értelme? Persze, hogy van, a kérdés, hogy mennyire tudod kihasználni. Személyesen gyakran használom, de nincs a telefonon egész nap, mert nagyon nagy és nehéz től e a telefon.

    Két esetben hagyon rajta: ha nem akarok laptopot vinni magammal, és tudom, hogy elég az a szoftver bármilyen lehetséges feladat megoldására, ami a telefonon van vagy amikor otthon a heverőn olvasok rajta.

    Az első felhasználásnál az adja a dolognak az értelmet, hogy a teljes alsó kijelzőt egy billentyűzetnek tudok szentelni és így gyorsan tudok gépelni, vagy pl egy SSH programban kényelmesen elérek minden funkciót (pl be kell nézni fél percre egy szerverre, megnézni mi történt egy userrel, jelszó csere, miért van egy IP blacklisten, stb.), szóval egy olyan telefon, aminek teljes qwerty billentyűzete van, részemről ugyan így megoldja a feladatot. Ilyen telefon azonban manapság már nincs.

    A második esetben tényleg olyan érzés, mint egy rendes nagyobb e-bookon vagy tableten olvasni, esetleg böngészni. Középen ott egy jó centi vastag csík persze, szóval e-booknál a két oszlopos elrendezés portrait módban az ideális, böngészésnél meg pont landscape módban.

    Mennyit fizetnék érte, ha külön kellene megvenni? Őszintén, nem annyira sokat. A telefon képessége nem sokat sérül a tokból kivéve sem. De így, hogy "járt hozzá" nem is kell ezen gondolkozzak, a telefon tokkal együtt kerül annyiba, mint hasonló kategóriás telefonok tok nélkül.

    Ja, és valami tokot azért mindenképp tegyél rá, én hülye öt percre hagytam tok nélkül az asztalomon és nem értem hogy, de sikerünt összekarcolnom a hátlapi üveget. Ami külön azért kényes dolog, mert a kamera teljesen egy síkban van a hátlappal, potenciálisan semmi nem védi, amikor nincs tokban. Utálom a kamera-szigeteket, pláne azokat a negyed telefont elfoglaló korcs kinövéseket, amit az Apple és a Samsung az utóbbi időben csinál, de azért egy tizedmiliméteres keretet nem bántam volna a kamerák körül...

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák