Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz gery2123 #499 üzenetére

    Szerintem meg tényleg totál értelmetlen.
    Annyi tényező befolyásolja a készülék energiafelhasználását, hogy hiába írom meg a "szokásaimat", az önmagában nem mond semmit, nem érdemes még csak viszonyítani sem hozzá.

    Pl. ha én egy bázisállomás / antenna közelében gey mondjuk 4. emeleti irodában az ablak mellett ülök, te meg mondjuk egy zöldmezős ipari parkban egy csarnokban, akkor már pusztán ez a tény rengeteget befolyásol.
    És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy pontosan milyen programjaim vannak a készüléken, amiket egy bekapcsolás / újraindítás után lekezdtem használni.
    Vagy vannak-e élesítve push értesítéssel dolgozó fiókjaim (pl. exchange, google, waze).
    Vagy (amit már írtam), hogy éppen milyen fényerővel világít a kijelző (mondjuk árnyékos irodában töltöm a készenlét nagy részét, vagy egy áruszállító kisteherautó szélvédőjén lóg fél napot.
    Vagy mozog-e a készülék, vagy szinte egy helyben van (cellaváltások). És az adott cellában milyen csatornát használ. Stb.

    Ezek miatt mondom azt, hogy ezek a siralmas / fantasztikus aksi statisztikák CSAK és kizárólag ugyan annak a felhasználónak a különböző pillanatban / napokon mutatott eredményeinek az összehasonlítására lehetnek jók (de ott is némi fenntartással).

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Új hozzászólás Aktív témák