Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gábor984

    tag

    válasz honda130 #33930 üzenetére

    Szia!

    A problémával én is találkoztam. Nagyon meglepődtem, mert millió tesztet elolvastam, mielőtt megvettem a telefont. Mindenhol azt írták, hogy tökéletes hangminőséget produkál a készülék és a gyári fülese prémium kategória. A gyári fülesét nem próbáltam, mert nem szeretem ezeket az "agybadugós" füleseket, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen. Viszont... Fejhallgatóval használom zenehallgatáshoz. Szerencsére több fülessel sikerült kipróbálni. Az említett probléma mindegyiknél jelentkezett, lehet az 50.000 Ft-os Sony vagy 7000 Ft os Panasonic. Nem írom le az összes tesztalanyt, de volt jópár. Hozzáteszem minőségi zenét szoktam hallgatni, és EQ nélkül. Az az igazán jó minőségű lejátszó, ami EQ nélkül is szépen szól. Lényeg a lényeg, hogy mindegy milyen fülest veszel, itt magával a lejátszóval van a gond Wolfson dac ide vagy oda. Az előző telefonom egy iphone 4 volt, abban nem volt semmi neves hókuszpók, mégis értékrendekkel minőségibb hangja volt a gyári lejátszóval is.
    Mondom ezeket úgy, hogy a teszteket a gyári lejátszóval csináltam. A megvásárolt lejátszó programokkal nincs még tapasztalatom, ahhoz nem tudok hozzászólni...
    Remélem tudtam segíteni

Új hozzászólás Aktív témák