Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz dnelb #30225 üzenetére

    Nem védem, de alapvetően a vita itt már kialakult. Ő sem így kezdte. Az hogy ide-oda pattogott a labda és ide jutott, bárkivel előfordul a vita hevében. Érdekes módon nekem még sosem válaszolt így. :U
    Persze lehet szakmaibban is vitázni, és a dolgok mögé nézni, mi miért jó vagy nem jó, de egyelőre amíg random FC-zik a gyári galéria ART-tal addig kár lenne firtatni az erényeit. Ez pont egy Cloudy ROM volt. :U Dalvikra váltás megoldotta a problémát.

    (#30202) kisgergely80

    Még várok DM romjával, mert belakott a rendszerem, tehát nem tudok a használatról még érdemben nyilatkozni, de ha tényleg ő szerkesztette az XML fájlt, akkor arra azért nagyon kíváncsi leszek, hogy a nagy és menő rommerek kérnek e majd DM-től engedélyt hogy használhassák, vagy egyszerűen megjelenik majd Cloudy következő romja DM féle XML-el. Én nem írom le őket, de ne szopkodjuk feleslegesen az ő f@szukat se ha egy mód van rá. :U Ha akkora spíler lenne bármelyik, már megoldották volna a hangproblémát, ami a DM 2.0 romban elméletileg már megoldott. Volt rá idejük, mert Cloudy-ból sem ez az első verzió ami kijött KitKAt óta. :U
    De egyébként ha már CloudyFa és társai ill a főzelékek a téma...Én még nem találkoztam túl sok hibamentes főzött rommal, bármilyen furcsa is. Nem csak itt. S2-ön, S4-en, Note2-ön, de még HTC One-on se. Vannak ügyes megoldások, amik implementálva vannak a romokban, tehát sokszor az irány jó, csak a stabilitáson, illetve apróságokon csúszik el szinte mindenki. Jelenleg gyári V20c van fent roottal, TWRP-vel, TI Backup progival kiherélve, és hibamentes. Sokszor a kevés is lehet több főzelék esetén, mint a rengeteg mod implementálása, majd az azt követő stabilitási problémák felbukkanásából adódó problémák.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák