Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balikabo

    tag

    válasz gianni85 #85 üzenetére

    Nem "ilyen" plazmás Hsz nek szántam1.
    2. nekem semmi bajom az LCD-LED Tv-kkel sőt nagyon is jók, én csak a tapasztalataimat mondtam, hogy nekem plazma van havernak LED és semmivel sem szebb az övén a kép, mint mondtam 1,5 éve van meg(több mint 1,5 kicsivel). NAPI szinten kötök rá PC-t XBOX-ot és használom TV nézésre is, medialejátszónak is ezt használom mert pl vígan kezeli a 750 GB os klsö merevlemezt FuLL hd 80gb-os 60fps-es filmeket csont nélkül lejátszik és nem mellesleg a feliratot ha bedobom egy film mellé csak egy mappába akkor simán megtalálja st ha többet teszek be még ki is választhatom hogy melyiket. A zenéket szintén innen hallgatom 5.1 es rendszerrel. Én csak annyit szerettem volna mondani hogy minek vegyek sok sok pénzért LED TV-t ha jóval kevesebbért az enyém is simán tudja ugyan azt mint azok, a képe TÖKÉLETE més most 1,5 év nagyon nagyon intenzív használat mellett, ami között volt rengeteg PC-s mmo aminél azért tudjuk hogy pl a skillbar és hasonlók állandó jelleggel mozdulatlanul vannak a képernyőn. Senki nem firtatja hogy a LED űber, és nem fikázza senki, nem is értem miért ez a nagy párhuzam a LED és a Plazma között hisz mindenkinek a szorakoztatás a fő cél az meg hogy miylen eszközzel teszi saját szíve joga. Egyszerűen csak azt mondom hogy az élvezetért nem mindig kell választani a drágábbat. Ez tapasztalat, és tapasztalatra épülő tények, mint mondtam haver 210 ért vett egy LG 3D tv-t amin gyönyörű a kép és a 3D technológia brutálisan jó rajta, de akinek nem kell a 3D fölösleges ennyi pénzt kiadni érte hisz olcsóbban is megkapja azt a képminőséget és egyéb extrákat. Egyébk mikor vettem a TV-m bementem a boltba és végignéztem kb 30 TV képjét köztük a LED TV-két is és ennek tetszett a legjobban ez volt a legszebb. Beégett kijelző...idióták írnak ilyet.

    Simán csak sokallom az árat ezért a tv-ért, keveset tud na.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák