Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gh0sT

    addikt

    Egy éve még azt mondtam volna erre a monitorra, hogy akár értelmes alternatíva is lehetne a két 24 colos Samsungom kiváltására, mert a 2x1920 vízszintes felbontást már tudja, ráadásul 1200 helyett 1600 képpont lényegesen jobb.

    Nem tudom, hogy ki az, aki munkára használ két monitort, esetleg programozással foglalkozik. Én személy szerint azt tapasztalom, hogy egyre többen használnak full hd kijelzőket, így egy-egy grafikus felület megtervezésénél én pl. igénylem és szeretem is látni egyben, egészben, akár full hd kijelzőre optimalizáltan a végeredményt.

    Emiatt is váltottam két 27 colos monitorra, így most 5120x1440-es felbontással dolgozom és erre tudom azt mondani, hogy kényelmes, bár vertikálisan néha még így is kevésnek érzem a helyet.

    Ez a monitor nem feltétlenül játékra való, lehet hogy szűk a felhasználói köre, de én pl. tökéletesen meg tudom érteni azt, aki ezt választja. Személy szerint nagyon várnék egy 5120x1600-as felbontást, természetesen hajlítva, mert ennél a méretnél már egyszerűen szükség van rá. Amitől tartottam és tartok a mai napig, hogy két monitoron nagyon kényelmesen lehet elhelyezni alkalmazásokat, könnyű a váltás köztük, de ahogy olvasgattam a topikot, már ekkora méretnél is van erre megoldás.

    Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Új hozzászólás Aktív témák