Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz X Factor #44 üzenetére

    Én a 60fps-t és jobb képminőséget, illetve nagyobb képátlót választom a 120 fps helyett (~30" LCD moncsik helyett régebben plazma, most OLED TV 50-55"-ban), de el sem tudom képzelni, hogy valaki ne érezné egyértelműen a különbséget 60 és 120 közt, illetve ha lehetséges számára túl nagy kompromissumok nélkül, akkor ne azt választaná jétékra, de ahogy írod, már a Windows asztalon is feltűnő, még az abalakok húzgálása, weblapok finomgörgetése is sokkal kellemesebb 120Hz-en. A 60Hz egy alulról közelítő kompromisszum, nem "az ideális középút".

    Persze én ugyan úgy nem tudom elképzelni ma már azt sem, hogy tud valaki FPS játékot élvezettel játszani fix 30fps-el, pedig olyan is van. Valamikor régen gyerekkoromból rémlik, hogy még csak ismerkedtem a videojátékokkal, én is játszottam "alig 30" fps-el, mert nem futotta jobb gépre, de ettől függetlenül emlékszem arra is, hogy akkor is zavart az, hogy akadozott minden, hiába nem tudtam vele mit kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák