Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz #72042496 #36 üzenetére

    Anno a CRT-ről TFT-re váltáskor észleltem, ha az utóbbi még 60Hz-n is pihentetőbb volt, mint a százas CRT. Jelenleg 75Hz-n garázdálkodom, ez is észrevehető már.

    Legutóbbi vásárlásomkor igyekeztem minél kevesebb kompromisszumot kötni, mindenben feljebbléptem egy picit. Az előző monitorom LG 34UM95-P volt [link] , nem akartam már azon a felbontáson és képméreten maradni, így lett 38WK95C (azt asszem nem tesztelte a prohi, [link] ). Sokat kellett törpölni a beállításokkal, mire megközelítette a másik szintjét (az egy kalibrál monitor volt, színprofillal - nem lehetetlen, h ezt is bekalibráltatom vhol).

    A HDR mind a tv-men, mind a monitoron valami ocsmány módon természetellenes, bár a monitor kicsit kellemesebb színekkel operál. Valahogy "égeti" a szemem, tehintve h a tesztmodell is LG (aláírom nem ugyanazzal a panelfajtával) szerintem nem lenne sokkal jobb.

    Ezzel most szeretnék ellenni egy ideig, az előd meg megy a halószobába, a laptopra kötve fog mozira sarkallni néha. Nem szívesen kótyavetyélném el, mert életem első profinak mondható monitora volt, és előfordul, h második monitor után kell nyúlnom (DJ-zés, hangeditálás, mit ad isten, monitorozás.)

    Grafikai butítás: próbálj meg 144FPS-t produkálni RDR2-ben, 4K alatt. Pont megvan a hetven-hetvenöt 3840X1600-ban...

    [ Szerkesztve ]

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák