Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszterencs

    HÁZIGAZDA

    válasz Lauda #521 üzenetére

    Szerintem sem volt semmi baj a kérdéseddel önmagában, inkább azzal van a probléma, hogy nem csak egyszer mondtad el a javaslatod, hanem többször és ugyanazt, még azután is, miután már reagáltak rá, sőt már pár nappal korábban ebben a topikban ugyanez a téma lement egyszer, így felesleges volt előszedni még egyszer, de ezt ne vedd bántásnak, csak leírtam, hogy értsd, miért kapsz kicsit kelletlen válaszokat a fórumtársaktól. :)

    Azt tudom rá válaszolni, amit már mások is leírtak, de talán már én is: ahogy a tesztek, hírek is csak azon az oldalon jelennek meg, ahol az a téma, úgy a játékok is. Ez egy hirdetési forma, külön értékesítjük a különböző weboldalainkra. Aki nem szeretne lemaradni más portálok játékairól sem, annak ott az email-feliratkozás lehetősége.

    Egy olyan gombot akár lehetne is tenni, amit javasoltál, de ezt nem tartjuk annyira fontosnak, magyarán megmondva valószínűleg nem hozna annyi plusz játékost, hogy megérné a programozási-dizájnolási munkát, még ha csak apróságnak is tűnik, rengeteg tucat fontosabb apróság köti le az erőforrásainkat jelenleg ezen a téren. Olyan dolgok, amik a működés szempontjából életbevágóbbak. Igyekszünk odafigyelni az ötletekre, javaslatokra, de csak töredéküket, a legfontosabbakat tudjuk megvalósítani.

Új hozzászólás Aktív témák