Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz audi100td #151 üzenetére

    Ezzel annyi a probléma, hogy az én HP-m (Csak ProBook 6460B) is 1,5 éves a hangja valóban magasabb az átlagnál, cserébe hűt is. A Zsanérok igencsal egyben vannak. Nem hogy cserélni nem kell, hanem 1.5 év múlva sem nagyon kell majd. A Gumírozott gombok nekem jobban bejönnek, mint a nem létező tapipaddal egybe épített valami, amit ne nevezzünk jónak, inkább rossz.

    A Black Mouse Pointer esetében a középső gomb hiánya valóban zavaróbb, a scrollozás miatt, de a pontossága semmivel nem rosszabb, mint egy Tx30 TrackPoint-ja. Ha meg már a kipattintható bill megvilágítás jokkal jobb, mintha nincs márpedig az új thinkpadeken nincs.

    A T520-as billentyűzete valóban jobb, a HP-jénél, nem is véletlenül írtam a T530-astól felfelé.... Valamint a T520 sem éri el a T60 szintjét, nagyon nem.

    Én is szívesebben használnék T60-at ha lenne. De nincs.

    Amúgy A Dell Lati 6x30/40 félholtra veri az Új ThinkPad-eket. Szó se róla az új 840/50 G1 EliteBook-okat is.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Integra

    titán

    válasz audi100td #151 üzenetére

    ugyanez a bajom, de komolyan..
    ránézek, használom, elszörnyűlködöm. ok, persze, használható mind, minddel lehet munkát végezni, világos. ha nincsen más, akkor jó a szamár is, vágom a történetet és akkor majd nekem is valamit kell találni, muszáj.. na mindegy, ez a hajó nagyon úgy tűnik, elúszik...
    egyet lehet még, vesz az ember egy jó alapgépet használtan és ha van pénz, szépen alkatrészekből újonnan összevásárolja a cserélhető elemeit, amivel szinte újszerű lehet a gépe, 8gb ram bele a legjobból, egy nagy és gyors intel ssd-vel, esetleg ha alkalmas rá a gép, egy jobb panelt beletenni, ventit cserélni és használni még 10 évig. ma még azért kapni a most is futó gépekhez tartalékból vadonatúj gyári billt és ultranavot is. én egyre inkább ebben gondolkodom. x201 vagy x200 talán pont megfelel rá a panelcsere miatt, affs-re. mert ez a t61 tn panel vagy mi a túró, ez gyalázat volt akkor is, amikor megjelent vele, most meg pláne :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák