Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz gghrtz #29 üzenetére

    "2, 120-150-ért ne is álmodj 4GB RAM-ról"

    Éppen ez a bajom. Ha 199 USD-be belefért a cikk alanya, egy komplett 8" fHD IPS-es tab Z3745-tel, wifi, 4g, bt, kamerák és még 2 GB, akkor 2-2.5x annyiba, 400-500 USD-be technikailag semmi akadálya, sőt, bőven több nyereség is lenne kicsivel nagyobb kijelző, pár dollárral drágább SoC, és +2 GB RAM-mal megtoldás mellett is. Csak az üzletpolitika... azt várom, hogy ez mozduljon végre arrébb. A droid és ios nem csak kijelző-felbontásban, de lassan memóriában is lekőrözi a kis W-os eszközöket (tablet, netbook, normál laptop).

    "3, A 2GB is elég azokra, amit írtál. Gondolom még nem használtál ilyen tabletet, én meg most is azt használom, szóval kérlek, ne is próbálj meggyőzni ebben a témában, miért is nincs igazam"

    Komolyanmá', már megint jobban tudjátok, hogy milyen programokkal milyen gondjaim voltak... :U 2 GB RAM-os XP-s géppel egyes programokkal szívtam elfogyó RAM miatt, belassulás, fagyás, kiakadás, reset; W8-nak meg csak még nagyobb a memória-igénye. Engem nem az érdekel, hogy neked X-hez mi volt elég, hanem az, hogy nekem Y-hoz mi kell.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák