Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turorudi

    aktív tag

    Még az év elején vettem Pentium N3530 procival a 15-ös, azaz egy collal nagyobb kijelzővel, ami tkp. a Bay Trail platform szégyenletesen lassú példánya 135e-ért, op. rendszer nélkül. Úgy tűnik, azóta az árazás javult.
    Maga a készülék pocsék összeszerelésű, fél év alatt kilazult a jobb zsanér, ha nem viszem vissza hamarosan gariztatni, letörik a kijelző. Ráadásul úgy, hogy csak normál pozícióban használtuk ötödik gépnek, nem hajtottuk vissza. Ugyanis a visszahajtásnak és az érintő kijelzőnek az égvilágon semmi értelme nincsen, csak idegesít, hogy ha a légyszart le akarom pöckölni, akkor valami történik. Nem tudom, kire, vagy mire gondoltak, de így tényleg nincs olyan funkció, amit érintőképernyővel használni lehetne.
    Ennél rosszabb billentyűzettel még nem találkoztam, egyszerűen hullámzik, még egy ilyen hosszúságú kommentet se nagyon van kedve megírni rajta az embernek. A gép nyeklik-nyaklik, ha felemeled, lerakod, ölbe veszed, megmozdítod, lecsukod-felnyitod a tetejét, van egy nagyon idegesítő, minőségen aluli nyöszögő hangja. Azt hiszem, életem egyik legrosszabb vétele volt.

    [ Szerkesztve ]

  • turorudi

    aktív tag

    válasz t72killer #32 üzenetére

    Ja, nem tudom, miért őrültem meg. Lehet, hogy az kapott el, ami a cikkben is szerepel: ránézésre nem néz ki szarul. A diverei nagyon rosszak. Pl. (8.1 alatt) ha azt a filmet nézem, amit letorrenteztem, és közben seedel a torrent kliens, akkor kisvártatva letiltja a wifi kártyát és csak a rendszer újraindításával lehet újra engedélyezni. Vagy a hangerő és a fényesség növelő gomb hatása, illetve a szintet mutató kis csík néha olyan lassan jelenik meg, hogy azt hiszem, újra kell telepíteni.

    [ Szerkesztve ]

  • turorudi

    aktív tag

    válasz apatyas #37 üzenetére

    Most az jött elő, hogy az érintőképernyő folyamatosan úgy érzékeli, mintha 7-10 ujjamat rajta tartanám, és úszkálnak rajta az ujjakat jelző karikák. Néha megiramodnak, és akkor vonalat húznak maguk után. Ki kellett kapcsolnom az érintő kijelzőt az eszközkezelőben, így aztán ez a valószínűleg tízezrekért belefejlesztett fícsőr nem is használható tovább. Szerencsére még garanciális, ezért elviszem a szervizbe, hogy legalább jól működve ne használjam semmire az érintőképernyőt.

Új hozzászólás Aktív témák