Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Orlin #6900 üzenetére

    Max mappákba tudod rendezni a dolgaid, csak főképernyő van, és mellette oldalak. :)

  • blash

    tag

    válasz Orlin #6900 üzenetére

    "Klasszikus Sony telefonon megszokott menü itt nincs?"

    Milyen menu es hol hianyolod? Telepithetsz masik launchert, peldaul Nova, Apex.

    #6910 laracroft
    "Másnál is előfordul, hogy eustock-tól kapott töltővel való töltés közben (redmi 3 pro) a képernyő sokkal érzékenyebb mint töltés nélkül? A névjegyek között pl nem lehet "tekerni", többször is belép a névjegybe..."

    Igen, ez nalam is igy van, de eddig csak pc-re dugva egy Nook usb kabellel es Nokia E52 toltojevel toltottem. Mindkettoval sokkal erzekenyebb volt toltes kozben a kijelzo. A szkrollozas sokszor lehetetlen volt, mert folyton belepett az ujjam alatti menube. Kinai rom, 7-es miui-val.

    Engem, ami nagyon zavar, hogy ket sim kartyat hasznalva, nem lehet a kartyaknak kulonbozo szineket megadni. Nezegettem a tyuklabas MI store-ban, de ott sem lattam ilyet, vagy csak nem tunt fel. De a gyari tarcsazo is felbasz a yellow pages-szel. Az meg kulonosen, hogy egyszerre csak 20 aktiv app lehet a task manager szerint vagy mi ez, amit be lehet allitani az also gombok hosszan nyomvatartasara (show recent app list). Hiaba lakatolok ott appokat (app ikonjanak a lefele huzasaval), akkor is ujratoltodik valamelyik.

    Az alap kamera app a kepek exif-be is neha joval arrebb levo koordinatak kerulnek. Persze nem kapcsolom be allandoan a gps-t, csak trackelesnel, navigalasnal. Iphone 4S-en, ios 8-on ez nagyon jol mukodott, me'g nem nelkul is mindig jol kerultek a kepbe a keszites helye. A panorama mod egy vicc, mar az elokep minosege is nagyon gyenge, nemhogy amit keszit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák