Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz [Prolixus] #45 üzenetére

    Nézd, nekem egy ideje már AMD kártyám van. És eddig mindig azért választottam az AMD-t mert az én pénztárcámhoz ár/érték arányban ők ajánlották a legjobb VGA-t. Ezek mellett pedig nagyon szimpatikus a cég hozzáállása a dolgokhoz. Az AMD is csinált már baklövéseket, bevallották, megpróbáltak javítani rajta és ha nem ment továbbléptek. Az egész cégen látszik, hogy próbálják előrébb vinni a Pc gaminget. Számomra az nvidia nagyon rég óta nem szimpatikus. Arrogáns, elzárkózó és önfejű lépéseket tesznek már nagyon rég óta. Ennek ellenére elismerem, hogy teljesítményben manapság jobban állnak. A statisztikák alapján borzasztó nagy a piaci részesedésük. De nekem akkor sem szimpatikusak. Szóval egyetértek veled. Csak ezt nem szeretem leírni mert ilyen dolgokból mindig flame kerekedik. Azt vettem észre, hogy az AMD tulajok sokkal toleránsabbak a kritikával szemben. Míg ha valaki rosszat ír a NV-ről akkor tömegesen ugrik rá a nép. De most nincs mit tenni, csak a nagyon elvakult fanatikusok próbálják kimagyarázni ebből a szituációból a zöldeket.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Silenzio

    addikt

    válasz [Prolixus] #24 üzenetére

    Ők portolták PC-re a fent említett címeket. Azért azt írtam, hogy "csinálták", mert annyiban övék a teljes PC-port felelőssége tudtommal, ahogy pl. az előző résznél is.

    (#54) Jhonny06: ki mondja? Te? :U

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák