Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz QwErTy42 #16 üzenetére

    Rossznak rossz, de mégse. Autóban is vannak olyan márkák, amik ugyanazt nyújtják mint egy másik, de mégis van különbség. Te pl a "motort" nézted alapul, h Intel i3 meg Pentium. Nézzél meg egy új Nissan GTR-t, ami 500 LE feletti, és max 30 milla. Aztán nézz meg egy Audi R8at, ami szintén ugyanannyi LE, mégis 50 milla feletti. Audi vs Nissan. Hülyeség összehasonlítani egy Sony-t egy Asussal, Dellel, a Toshibát hagyjuk! Nővéremnek is van Sonyja, és tudod miért??? Mert nem volt másban olyan lapos, ami tetszett volna neki. Persze ez szubjektív, csak mondtam egy példát. Ha műanyagot is használ, az nem a legolcsóbb szutykos műanyag, a billentyűzete pedig az egyik legjobb. H milyen a gari? Az övé is volt 1x, így erről tudok nyilatkozni. Az SD kártya olvasó nem adta ki a kártyát, vmi rugó akadt ki. 1, ismétlem 1 hét múlva itt volt a laptop. Ez persze úgy, h a bejelentést követő nap jött a futár, vitte repcsire, vitték talán németbe, megcsinálták, repcsi vissza, futár hozza. - ezt kifejezetten azért írtam le, h ha lehet, ne Samsunghoz hasonlítsuk.
    Visszatérve az árára. Igen, feláras termékek, de jó, nem gagyi. Kínában rakják össze, igen, de a tervezés, anyag az mind japán. És szvsz igenis megéri a felárat. Eddig is azért nem volt sikerük, mert rossz marketing stratégiát alkottak neki. Vagy jobban mondva, nem is volt...
    Mint látom, az új tulaj nem sokat foglalkozott a dizájnnal, bár igazából nem rossz, csak vártam vmi újat, már ha másé a részleg. Bár gyanús, h szintén vmi leányvállalatról van szó, akárcsak Oppo és One+ One esetében

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák