Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deicide

    veterán

    válasz Morden24 #6 üzenetére

    Azért mostmár az LG-GGWH20L-t 36+áfáért meg lehet kapni, az első DVD-írómat anno még 60.000 Ft körül vettem, ahhoz képest kezd konszolidálódni. A baj valóban a lemezek árával van, annak mindenképpen 1000ft köré vagy alá kellene csökkenie, hogy értelmes alternatíva legyen. Most ott tartok, hogy ugyan van BR író a gépemben, de nem nagyon írok vele lemezt, mert olcsóbb venni 500gb-os HDD-ket, mert arra 25GB-s filmből ráfér 20db, a vinyó 12.500ft a 20db lemez legjobb esetben is majd' 40.000Ft lenne.

    Live fast - On high - Repentless - Let it ride

  • Bluegene

    addikt

    válasz Morden24 #6 üzenetére

    hidd el a játékok mérete is növekedni fog, egy mai játék mekkora helyet foglal? 3-8GB, ugye, sokszor már 2 DVD-nyi, 2011-2012-re simán lesz 20-30 gigás játék is, egyszerűbb lesz rányomni egy blu-ray-re, vagy a HD filmek azoknak is kell 50 giga

    muszáj fejlődni, igaz még drága, emlékszem 1997-98-ban 80K volt egy CD író, 2001-ben a DVD író volt drága(most 5K, előbbi hulladékáron megy), 2012-re szerintem a te gépedben is lesz blu ray, nem is tudom addigra lesz talán 200gigás blu ray disc is(többrétegű), akkor azt fogod mondani h de jó, és hogy olcsó(3-4 év múlva 10K lesz a bluray író)

    én sem sietem el, ki kell még forrja magát, de ha lemegy a disc ára 300-400 Ft-ra és az író 12Knál nem lesz több, akkor meg fogja érni, lehet ez még évek, na és? addig boldogan használom a DVD-t :R

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák