Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Morden24 #1 üzenetére

    miért? 2011-re eléggé elterjedt és olcsó lesz

    sokáig lesz velünk, bár véleményem szerint a pendriveok hihetetlen fejlődése lehet beleszól(illetve új USB-k kifejlesztése)

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz Morden24 #6 üzenetére

    hidd el a játékok mérete is növekedni fog, egy mai játék mekkora helyet foglal? 3-8GB, ugye, sokszor már 2 DVD-nyi, 2011-2012-re simán lesz 20-30 gigás játék is, egyszerűbb lesz rányomni egy blu-ray-re, vagy a HD filmek azoknak is kell 50 giga

    muszáj fejlődni, igaz még drága, emlékszem 1997-98-ban 80K volt egy CD író, 2001-ben a DVD író volt drága(most 5K, előbbi hulladékáron megy), 2012-re szerintem a te gépedben is lesz blu ray, nem is tudom addigra lesz talán 200gigás blu ray disc is(többrétegű), akkor azt fogod mondani h de jó, és hogy olcsó(3-4 év múlva 10K lesz a bluray író)

    én sem sietem el, ki kell még forrja magát, de ha lemegy a disc ára 300-400 Ft-ra és az író 12Knál nem lesz több, akkor meg fogja érni, lehet ez még évek, na és? addig boldogan használom a DVD-t :R

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz Morden24 #17 üzenetére

    Nekem nem a fejlődéssel, hanem a Blu-rayjel van (személyes) bajom miért nem szimpatikus? Bántott? kiváncsi vagyok 3 év múlva is rühellni fogod, vagy megváltoznak az érzéseid, sztem addigra teljesen másképpen fogsz látni sokmindent(olcsó lesz és jó)

    Remélem 4 év múlva már más alternatíva is lesz - erre mondtam, hogy remélem, át tudom ugrani. Ha nem, akkor nyilván lesz benne, igazad van. nem hiszem, ha mégis lenne, az 2012-ben ugyanolyan horror áron mint most a blu ray, én azt hallottam h a disc-ek kora kezd leáldozni, talán ez lesz az uccsó ilyen formájú adattároló, a flash memóriás cuccok lesznek a jók(addigra kitudja lesz 1 terás pendrive is, talán most 64GB-nál tartunk, igaz lassúak még)

    a DVD addigra roncstelepre való hulladék lesz mint most a CD ;)

    Aztán a megbízhatósága is kérdéses: már a DVD is sokkal gyorsabban ment tönkre, mint a CD, a BR-nél már a legelején, gyári lemezeknél hallani lehetett a blue rot-ról nem hinném hogy ez így marad, újabb anyagokkal majd éppolyan megbízható lesz, muszáj nekik

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák