Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    válasz netpeti98 #21957 üzenetére

    Hát akkor biztosan nem, mert öntöltős kalapács már létezik. Viszont a Vasegér megoldása egyedi. Azért megnézném, hogy egy kétszázas szeget hogy ver be valaki egy csapással! :DDD
    Én meg feltaláltam az eserrnyős autót azoknak a csóró gépjárműtulajoknak, aki, mint én, a szabad ég alatt tartják a kocsijukat garázs híján. Természetesen az esernyő megfelelő elektronikával is fel van szerelve, így nem kell éjjel lesétálni az autóhoz és a viharban kínlódni az ernyő nyitogatásával, hanem az automatikusan kinyílik, amikor csak szükség van rá. Továbbá szélirány-és sebességérzékelővel is rendelkezik, így menet közben is használhatja féltő gazdája. Az ernyő dőlésszögével igazodik a szélhez és a sebességhez, hogy lehetőleg egy csepp víz se érje féltett kincsünket. Sőt, egy ereszcsatornaszerű visszahajtás is van rajta, ami elvezeti a vizet az ernyő hátulja felé, mert az nagyon gáz, ha pont az ernyőről lecsorgó víz csepeg a szélvédőre. Végül még egy jó hír: nyári hőségben napernyőként használható, így nincs többé szükség a kényelmetlen napellenzőre.

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Aktív témák