Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Vesa #27 üzenetére

    De hát körülölel a kép!!!! Hát nem látod, hogy ez neked mennyire jó? :D

    Amúgy nekem LG TV-m van, annak is van appja, az tök jó. Ott nincs lagg a tapipadban, bár a castolás funkció elég trén működik. A formátumok nagy része telefonról castolva nem megy, de USB-n TV-re rádugva már igen. Fuck logic.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Jim Tonic #58 üzenetére

    Szerintem az LG OLED nem más OLED-el versenyez, hanem az LCD-vel.
    A legtöbb eladás az alsó illetve középső kategória aljáról jön tudtommal, és az LCD már eljutott oda, hogy a legtöbb embernek megfelel. A 4k-val nem sikerült megfogni az embereket, ahogy a 3D-vel sem így nyugaton is többnyire akkor vesznek új TV-t ha a régi elromlik, vagy a SMART nagyon belassul.

    Innentől szerintem igen is csökkenteni fog az LG, mert valahogy ezt a réteget is rá kell venni a váltásra. A tendencia is ezt mutatja, már a középkategória tetejében is vannak OLED-ek (legalábbis árban) pedig állandóan ment a mantra, hogy ez mekkora prémium dolog.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Kékes525 #64 üzenetére

    Mivel már nyugaton nem nagyon lehet hova növekedni (ahol már van 2-3 TV egy házban és nincs ok lecserélni, oda egy 4. LCD-t már nem fognak venni) ezért valamivel meg kell fogni az alsó kategóriát is nem? Ha nem is a növekedés, de a profit megtartása is lehet cél. Sokan bedobták a törülközőt a TV-sek közül, már nem akkora üzlet mint mondjuk 15 éve.

    Plusz azért már durva árcsökkentések voltak mióta megjelent az OLED. Nem mondom, hogy megfizethető, de már itthon se feltételnül csak a kőgazdagok vehetik meg. Sokan vannak itthon is akiknek egy 5-600k-s TV nem akkora dolog. (55"-os LG van 500k-ért)

    (#65) Jim Tonic

    Nem úgy volt, hogy az OLED-et hamarosan olcsóbb lesz gyártani mint az LCD-t? Egyébként jogos, miért állítana az LG házon belüli konkurenciát. Ha csak tényleg nem az a cél, hogy akkor a meglévő LCD-ket cseréljék olcsó OLED-re.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák