Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lvb

    aktív tag

    válasz nikilauda #25 üzenetére

    Remélem sikerül. Ha a töltést nem tudja valaki otthon megoldani, akkor nem éri meg neki a villanyautó. Amúgy a 60kWh is kevés ahhoz, hogy rendes sebességgel eljuss valahová még egy ilyen kis országban is, mint Mo. Nekem nem kellene nagy távolságra, ha kimozdulunk hétvégén itthonról, az odaút 140-200km között változik (plusz helyben olyan 70-100km), de nem indulnék el ekkora útra sem, még 60kWh-val se. Mert azért ahhoz hosszú, hogy ne autópálya tempót menjek, és ha megérkezem, akkor meg nem mondhatom, sziasztok, megjöttem, tegyük fel tölteni az autómat.

    @Noukoum. Nincs gondom a matekkal. Nem aggódom a hatótáv miatt. Nem Teslám van. Fenntartom, hogy nem éri meg elmenni elektromossal az aglóból (Még Teslával sem). Lehetséges, de nem érdemes. Ha elolvastad, azt amit írtam, akkor tudod, hogy szerintem aglóba tökéletes a villanyautó, ha tudod otthon tölteni. Ha nem, akkor nem éri meg. Akkor se, ha a parkolódban van 2 töltő. A matekba számold bele az idődet is. Ha nem tudod otthon tölteni, amikor beállsz a garázsba, akkor simán számolj rá napi 5000 Ft.-t az elpazarolt szabadidődre, amit a töltögetéssel töltesz el, mert nekem a töltés nem hobbi. (ugyanígy számolj rá 2500-at 1 tankolásra is)

Új hozzászólás Aktív témák