Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz b. #128 üzenetére

    Szerintem ott rontották el, hogy TV hangszóró. El tudom képzelni, hogy egy normális stereo rendszerrel jobban működik. Nyilván nem úgy, mint egy rendes 5.x.y rendszer, az nyilván baromság, de azt simán el tudom képzelni, hogy jobb, mint a sima stereo keverés. Csak - ahogy fentebb is írtam- a fostalicska, még a híradóval is küszködő TV hangszórók ezt a büdös életben nem fogják tudni kiadni magukból.

    Otthon most pont az a helyzet, hogy stereoban van a házimozi, majd kipróbálom. Returnal ilyen téren elvileg elég fasza, valamikor a héten ha eljutok addig, csinálok egy rendes tesztet.

    Ui: Amúgy nem is értem, ilyen baromság helyett, hogy TV hangszórón 3d hang, kiadhattak volna egy playstationre brandelt (de gyönyörű magyar kifejezés!) soundbart (ez is). Gennyesre kereshették volna vele magukat, rá lehetett volna az egészet optimalizálni fix hardware-re, plusz bónusznak bent hagyhatták volna ezt a stereo mizériát, olyan rendszeren belüli figyelmeztetéssel, hogy kizárólag azoknak ajánljuk, akiknek van valami érdemleges hangcucc a TV mellett. Vagy PS soundbar, ami kapcsolódik hdmi vagy optikaival a TV-hez, meg usb-n a PS-hez.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák