Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Drizzt #20 üzenetére

    Mit és? Ez semmit nem változtat a leírtakon, teljesen más téma. Én pl pontosan ezért nem vásároltam az új konzolokból mert x360-nál is zavart már hogy általánossá vált a 25fps környéke. De ettől még sok hozzánk hasonló fajta fanyalgó is elcsábult konzolra, mert pl. Halo fan, vagy éppen a Quantum Break-re vágyik, Forzáról nem is beszélve, ezek rohadtul nem kis nevek. Számomra persze még kérdéses mennyire lesz a platform közös, pl Forza elképzelhetetlen számomra hogy megmerjék lépni a pc portolást.

    Van aki az exkluzívok miatt vásárolt konzolt? Igen, sőt mi több xbox one-t szinte csak ilyen emberek vásároltak, különben miért nem az erősebb ps4-et vásárolták meg ugyanannyiért ha csak multicímmel játszanak? Kérdés hogy a vásárlók hány %-nak volt normális pc-je mint pl neked.

    Ha a ps4 és pc rendszerét ugyanígy egységesíteni próbálnák neked nem menne fel az agyvized hogy tök fölöslegesen vetted meg a ps4-et, mert nem hogy nem elégséges a minősége számodra de még az egyetlen előnyét is eltörlik? Én úgy látom már önmagában a minőségétől is ki vagy bukva, ezért vesszen a konzol szemléleted kicsit elvakított...csak éppen önmagad ellen beszélsz így.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Drizzt #46 üzenetére

    De ez előtte is lehetett tudni szerintem...én is a beharangozott csodát lestem mikor jön, nem jött, hát nem vettem.

    Add el és exkluzív utazásra használd fel a pénzt, tuti élmény, jó grafika és remélhetőleg lag sincs a repülőn. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák