Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Cs1csó #24 üzenetére

    Viszont ezt a stroyt már eljátszották a múlt évszázadban, egy bizonyos Sony nevű cég egy bizonyos Béta rendszerrel. Volt mellette sok próbálkozó (pl.Video2000 a Philipstől), de mind elbukott. Mígnem jött egy bizonyos JVC, kifejlesztette a VHS rendszert, és mindenkinek eladta a terveket, aki olyan gépet akart gyártani. Nem tartotta meg magának a gyártási jogot, és piszok gyorsan terjedt, és nagyban zuhant az ára a mindenféle ismeretlen márka miatt. És végül ki nyert? Ez ma már történelem. A miért egyszerű, hiába volt gyengében, a mennyisége miatt a kiadók elpártoltak a Beta-tol. Ezt a hibát a Sony többet nem követte el, ezért van most BD, és nem Super DVD.
    Visszakanyarodva az LG--hez, kifejlesztett egy életképes panelt. A gyártási technológiát nem adja el, csak a kész panelt. Innentől kezdve percek kérdése, és a történelem a süllyesztőbe küldheti, ha a Kínaiak előállnak valami sokkal olcsóbbal. Én láttam már olyan Thomson Tv-t élőben, hogy mindenki elbújt mellette. Igaz csak 1x, de az állam leesett. Ezért mondom, könnyen fordulhat a kocka, és egy továbbfejlesztett nano LCD a süllyesztőbe küldheti az egész LG Öled iparágat.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz Cs1csó #26 üzenetére

    Én csak azt nem értem, mi ez a fene nagy Oled mánia? A tökéletes fekete nem tartozik a valódi mozi élményhez, hisz mióta a film létezik, és mióta azt lámpával világítják át, azóta soha nem létezett a tökéletes fekete. Most miért kell az otthonokba a tökéletes fekete, amikor annak köze sincs a valódi moziélményhez? Az élénk színeket, és az igazán dinamikus kontrasztot én is szeretem, de azért a ló túloldalára sem kéne átesni. A 3D lufi is kipukkadt, ahogy a plazma is vesztett, és van egy fogadásom, hogy a jövő nem az Oled-é lesz és ez is technikai múzeumba fog kerülni még azelőtt, hogy elérné akárcsak a plazma tv eladási számát, nem, hogy megközelítse az LCD technika elterjedtséget.

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

  • klepto

    addikt

    válasz Cs1csó #31 üzenetére

    Persze én ezt megértem, és el is fogadom; sőt a jelen tendencia szerint nincs is elszállva az LG az egyeduralmától, hiszen nagyon sok név alatt lát napvilágot LG paneles TV, én csak egyszerűen azt nem értem, hogy a többiek miért nem képesek ilyen panelt előállítani, és mi lesz velük akkor, ha valaki nagyon hasonló képminőségű panellel rukkol ki töredék áron?
    Más: ugye a telefonokba nem LG, hanem Super Amoled panel kerül, ami ha jól tudom, Samsung fejlesztés. Ebből miért nem lett soha TV méretű panel? Ill. az órákba gyártott OLED panelek milyen gyártmányok, illetve azok miért nem állják meg a helyüket nagy méretben?
    Mielőtt bárki félreértené nem kötözködni akarok, egyszerűen csak szeretnék választ kapni hogy megérthessem a miérteket, mert számomra ez még nem teljesen tiszta :B

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák