Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz bambano #66 üzenetére

    "keveritek a terrorgyanút a megalapozott terrorgyanúval."

    Ezt pont nem én keverem, hanem azbest, aki szerint egy népcsoport KOLLEKTÍV bűnössé nevezése azonos párszáz muszlim terroristagyanús személy börtönbezárásával.

    Egyébként hadd tegyem már fel a kérdést: melyik volt az az állam, amelyik egy őrült vezető hagymázas könyve alapján bűnösnek mondott ki egy komplett népcsoportot és egy "végső megoldás" keretében akarta likvidálni mindet?

    "a kínai átnevelőtábor egy centivel se jobb, se rosszabb, minthogy az usa azért szállít akár lengyelországba, akár guantanamóra foglyokat, hogy a kihallgatásuk közben ne kelljen betartani az usa törvényeit."

    De. Pont annyival jobb, mint CÉLZOTTAN pár bűnöst likvidálni, vagy népirtást végrehajtani.

    Egyébként most nagyon megbotránkoztam benned. Komolyan szerinted párszáz terrorista, akikre könnyen rábizonyítható a nemzetközi terrorizmusban való részvétel, ezeknek a vegzálása UGYANAZ, mint többszázezer családból kivenni a családfőt, akinek csak annyi a "bűne", hogy muszlim vallású ujgur? Egyébként meg csak egy tisztes családfő?

    Ennél én többet néztem ki belőled.

    "... lásd például cloud act. Persze nem teljesen ugyanaz, mert nem az usában, hanem a világon, nem milliók, hanem milliárdok és nem politikai szólásszabadságuk miatt, hanem ész nélkül. de egyébként stimmel."
    Igen. "A hír igaz - közli a jereváni rádió -, azzal az apró korrekcióval, hogy nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Mercedeseket, hanem Zsigulikat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak."
    Magyarul sikerült egy jó nagy hülyeséget leírnod, aminek az égvilágon semmi köze nincs ahhoz, hogy Kínában a politikai szólásszabadság megvonása miatt emberek millióit fosztják meg akár attól, hogy buszjegyet vegyenek. A cloud act-nek ehhez a világon semmi köze. De más törvénynek se.
    USA törvények alapján semmilyen népcsortot nem vegzálnak, nem hurcolják átnevelő táborokba emberek millióit, se vallási, se etnikai alapon.
    Az meg, hogy megfigyelnek - tegyék. 9/11 óta okuk is van rá, több is. Csak ők nem akarnak virtuális - vagy valós - börtönbe zárni.

    Max. azt a párszáz terrorgyanús embert, akiket megalapozott gyanú alapján hoz el a Navy Seal vagy másik elit csapat nekik.
    .

Új hozzászólás Aktív témák