Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz lemusz #8 üzenetére

    Ez még tavaly kezdődött, jóval a megjelenés előtt írtam, hogy mire lehet elég a B/H lap. Akkor is fintorgás volt előre. Pedig 8400-ra elég akármi, sz*ros 60W kb. AVX-el több kicsit. Ha nem lett volna elég, írtam a TDP kitolást, alulfeszelést, de az biztos nemfogmenni B/H-n. 10 perc alatt a 14k-s H110+i5-6500-tel beállítottam és ment.

    De a piros topicban is hasonló megy sokszor... meg az egész fórumban. Lap csak 40k-tól van, ram 3000 alatt lófütty, fps 120-tól jó, de minimumban. Hangcuccot 200k alatt bottal se, notiból csak 2.5 kilós 500k-s üzleti használtan, a többi ránézésre széthullik... és autóból is 300LE a minimum ami elvisz a plázáig vagy az óvodába a gyerekért. :D :DDD

  • sb

    veterán

    válasz CJ4567 #15 üzenetére

    XTU vagy ThrottleStop és máris lehet mindent.
    Notitól kezdve a legolcsóbb H110-ig mindenben állítottam eddig. De korábban is remekül ment Sandy-ig visszamenőleg tök ugyanúgy.

    @szmörlock007
    Nem gondoltam, hogy ekkora siker lesz. :D
    Kicsit belefáradtam. Észosztás az megy, de érdemi infó ritkán jön ha valós technikai kérdése akad az embernek.

    @eldiablo
    Én pont ezért nem ajánlok már senkinek. Minden igény egyedi, nehéz megmondani kinek mi fog bejönni hosszú távon.

    Szerintem rohadtul nem nehéz, csak 3-4 másik érvet is figyelembe kell venni nem 1 dologra kimaxolni a megoldást. (Ami a több érvvel együtt már nem max lesz hanem egy szar megoldás.)

    Annyira nem nagy cucc megérteni, hogy ha valakinek pl. nem fér be a szobájába 55" TV. Vagy társasházban úgyse lehet 300k-s 5.1-et bömböltetni. Anyuka kivárja amíg betölti 5mp alatt a youtube a videót és nem kell neki 8/16 proci alá. Vagy, hogy be tud csukni böngésző ablakokat az ember és így 16GB alatt is van élet. :DDD
    Az autót szerintem nem kell magyaráznom... nem a maxra kell lőni, hanem az adott igények optimumára. Ennyi erővel traktorral is járhatna mindenki, mert autóval esélytelen nem beragadni a sártengerbe özönvíz esetén (csak ki és mikor megy oda?!?!?). De az meg nem fekszik majd az autópályán meg nehéz parkolni a belvárosban... és máris megvan miért találták ki a "semmiresejó" városi 1L-es kisautókat. Van amire épp az a jó furcsa módon. :)

    Magam részéről a hangcuccot leszámítva mindegyiket vallom. :DDD
    :o :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • sb

    veterán

    válasz Szipó #16 üzenetére

    Ahogy az 1151v1-ben nem sikerült megoldani a Coffee futását.
    Ahogy a Z370-et elkaszálták mert majd kitudjahogy nem kezeli a 8 magosokat.
    Ahogy a B/H-ra 3/4 évet várni kellett és most hirtelen nem is lesz. :)

    Ezek kemény feladatok egy ilyen kis garázscégnek.
    De szerencsére mindig van megoldás. Vehetsz másikat drágábban ami tudja és jó lesz.

  • sb

    veterán

    válasz zseko #26 üzenetére

    Nem tudtam, hogy ennyire bonyolult. Bár a tapasztalat tényleg ezt mutatja.
    Lehet, hogy kellene egy új topic: "Reális tanácsok csalódott fórumozóknak". :D

Új hozzászólás Aktív témák