Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz Coyot #476 üzenetére

    Bocsáss meg, visszaolvastam de sem tartalmilag, sem formailag nem írtam semmit abból, amit te leírtál.

    Az off bekezdéssel kapcsolatban javasolnám, hogy tarts önrevíziót, mert amit leírtál az felvet kérdéseket az erkölcsi iránytűddel kapcsolatban. A tehénről és annak megdögléséről nem tudok nyilatkozni, de a gazdasági bűncselekmények és az úgy nevezett szürke zóna valós probléma.

    Annak tudatában, hogy a bevételének a felét az USA-ban végzett gazdasági tévékenységéből szerzi és mégis az Írországban bejegyzett leányvállalatán keresztül csalja az adót a szürke zónában, miközben magát állítja be az amerikai gazdság oszlopának... hát gyomorforgató. Egyébként ez már szemet szúrt számos hatóságnak, számos cég esetében, és bizonyosan állíthatom, hogy a törvényhozás igyekszik mindent megtenni ennek a résnek a befoltozására, még ha az említett adócsalásban szerzett pénzből dőzsölő cégek ez ellen megpróbálnak mindent megtenni, még a törvényes kereteken túl is.

    Nem értetlenkedek, hogy rajta, sőt, az alapján, amire nuke7 felhívta a figyelmem módomban állna tenni is. De ahogy már írtam előtte attól, hogy egy szerződés szabályos, még nem biztos, hogy jogszerű vagy jogszerű marad, ha a vizsgálatok és perek során ennek az ellenkezője derül ki (lásd. a jailbreaking nem törvénytelen).

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák