Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Én megmondom őszintén, szerintem jobban szorongok az őszi ovikezdés miatt, mint anya (persze, neki még mindig itt lesz a kicsi itthon, valószínűleg pont hogy még várja is hogy a nagy menjen már :) ).

    Félek hogy milyen lesz a csoport (persze ez saját gyerekkori rossz élmények miatt), a szülők miatt a saját idegállapotom féltem :D (túl sok ismerős van akik már ebben benne vannak és mesélnek), a gyerekek (járunk a környékbeli játszóterekre, az egyik fele a korabelieknek ül csendben és hozzá se szól a másikhoz, a másik fele meg a tipikus ha az enyém lenne már nem lenne :D típusú (túl)pörgős kis vadállat (a miénk meg a kettő között lavírozik.. :DDD) ).

    Szerencsére pont a körzetes oviról sok jót hallottunk, nyilvános a nevelési programjuk, jó fejek az óvónénik, voltunk nyílt napon is (apró adalék hogy a csoportvezető bevallotta hogy hát ő pont nyugdíjba készül úgyhogy majd le is adja a csoportot mielőtt még végeznek az ovival, hááát....)

    Hozzátenném, nem értek a pszichológiához meg hogy hogy is működik az, hogy elvileg nagyon meghatározó ez az időszak, de kb. semmire nem emlékeztem én sem, már tizenéves koromban se az 5-6 éves korom előtti időkre... de remélem jól sül majd el.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Lenry #5 üzenetére

    Pont emiatt kicsit szintén feszengek a gyereknevelés témában, én tudom, de ők nem, hogy a mostani dolgokra emlékezni nem fognak, de ugyanakkor most nyilván átélik, és elvben pont meghatározza a későbbi életüket majd... nem véletlenül mondják hogy a tudatlanság áldás :D Persze minek mentem szülőnek ha feszengek, meg túl tökéletesen, tankönyvi módon akarom csinálni... :DDD

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák