Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Cs1csó #18 üzenetére

    (#18)csicso82
    Nekem nincs már 2 éve. Amikor vettem tizenX év után új házat, alapból olyat kerestem, amin nincs elöl ODD hely.
    A vinyók meg kikerültek NAS-ba, a padláson nem zavar a hangjuk sem :)

    (#19) Zotya84: nálam 4 és 8T-s vinyók vannak a NAS-ban. Ilyen 20Terásokkal lehetne felezni a darabszámot.
    És valóban, néha kevésnek érzem az 1Gbit kapcsolatot. Igaz, csak másolásnál. Sima lejátszásnál nincs gond, nincs olyan anyagom, amihez kevés lenne.
    Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy nem gondolkodtam volna el 5G-10G lanon, de az tényleg drága, (meg a plusz kártyát be sem tudnám tenni a Nas-ba). Nem is a kártya meg a kábelezés, főleg a router miatt.
    Dual 1G lehetne még opció, de ahhoz meg újra kéne kábelezni a lakást, és egyszer elég volt.

    (#32) KROK640: Lehet, hogy itt nem csak az a gond. EUR-ban nézve szerintem már talán beálltak a régi árak. Vagy ha nem is, de biztosan közelebb van, mint forintban, sokat romlott. Nem mindegy, hogy 270 az EUR, meg 180 a dolcsi, vagy annyi, mint ma.

    (#33) csicso82: Akkor meg sem szólalok :)
    Nekem pont 4x8T+4 van, egy Asrock J5005 alapú PC-ben. 2éve pakoltam ki a vinyókat nasba, azóta sokat bővült, főleg a tárhely.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák