Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz #96302336 #43 üzenetére

    Nekem az a tapasztalatom, hogy bizonyos keretek kozott gyak mindenkinek lenne igenye a jobb minosegu hangra, csak nem is tudjak magukrol, mert meg soha nem is hallottak olyat, igy nem is ertik, mire fel ez a felhajtas. Aztan persze amikor meghalljak a kulonbseget egy jobb minosegu forras + fejhallgato mellett, akkor sokan radobbennek, hogy ez amugy jo dolog, csak amikor kiderul, hogy csak a fejhallgato resze 100kHUF-nal kezdodik, akkor ertheto modon megall a lelkesedes.
    Persze mindennek van hatara, tovabbra is ugy gondolom, hogy metron / buszon / egyaltalan utazas kozben zenehallgatashoz barmilyen zenebol is felesleges 320kbps mp3 meg kozepkategorias fejhallgato szint fole menni, ezert van nekem is az a kombo, ami van, hogy Spotify + b&o H7i. Utazashoz tokeletes, otthon meg ritkan hallgatok zenet, de akkor az hangfalrol megy, nem fejhallgatorol.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák