Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz alkatraz3000 #124 üzenetére

    Attól függ hol veszed. Én itt vettem és 1 év a garancia rá. Ha bármi gond lenne, azonnal kapom az újat és az eladó majd érvényesíti Kína felé a garanciát ahogy akarja. Aki Kínából veszi annak oda is kell postáznia és az egy csomó pénz és idő, úgy meg sem venném. A többség bevállalja.

    (#125) GALARDO
    Mivel ez egy fórum, mindenki oda lép be ahova szeretne és nem te fogod megszabni kinek mihez van joga. Nem folyik semmilyen hittérítés, mert soha senkit nem akartam még meggyőzni, hogy milyen telefont vegyen. Gondolom elég felnőtt itt már a többség ahhoz, hogy maga döntsön. Ne legyél ennyire frusztrált, mert árt az egészségnek. Abban azért biztos vagyok, hogy nálad sokkal jobban értek a telefonokhoz és nem csak egy típushoz ami ráadásul annyira egyszerű, hogy tudás sem szükséges hozzá (Jobs mondta). Nézz egy kicsit tovább az orrodnál és hamar látni fogod, hogy az jPhone-ok is ugyanúgy ott vannak minden Androidos fórumban, mint az utánad következő komád veled együtt.

    (#126) Tibee86
    Nem érted az iróniát és sajnos humorérzéked sincs. Sajnos lövésed sincs a telefonokról, mert csak degradáló hozásszólásaid vannak. Nem kell játszanod az okost, egyszerű vagy és ezt nem is tudod palástolni. Nektek komolyan ennyire fáj, hogy Alkatrazzal nem tépjük egymást és nem anyázunk csak beszélgetünk? Ő nem akar meggyőzni, hogy vegyek iPhone-t, mert nekem csak ez lesz a megfelelő és én sem akarom őt, hogy vegyen Xiaomi-t, hiszen megtalálta a számítását az Apple márkában. Te úgy érzed, hogy valamiért mindig kell nekem valami olyat írnod, amire azt gondolod lekezelő lesz és ebből lassan sportot űzöl. Ebben is gyenge vagy, de majd megmutatom, hogyan kell, persze rajtad :) Hagylak a beltenyészeteddel szivárvány és a választ már el sem olvasom.

    Léptem a fórumból, pedig Alkatrazzal lehetett normálisan beszélgetni. :C

Új hozzászólás Aktív témák