Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz Joci93 #17 üzenetére

    Túl sok angol e-mailt írtam meg ma és már keverem a két nyelvet :)

    Support alatt a támogatást értem, tehát egy ingyen tárhely mellé nem fogsz kapni rendes segítséget, így aztán ha elakadsz akkor nem fogják azonnal megoldani a problémád és ha kapsz is választ, arra is igen sokat kell majd várnod. Míg ha fizetsz valamiért akkor ott általában ügyelnek rá, hogy ha kérdésed vagy problémád van akkor az a lehető leghamarabb megoldásra kerüljön. Nem is nagyon rajongok az ingyen tárhelyekért, mert lassúak a nagyobb terheltség miatt (ingyenes, ergo sokan használják) ráadásul ugye általában sok a korlátozás és támogatás sincsen. Én a helyedben inkább bérelnék valami olcsó, de megbízható tárhelyet. Ha csak egy domain mellé kell és a jövőben sem akarsz hozzá másikat, akkor havi 1-2 dollárért is kapsz már olyan csomagot, ami minden igényed kielégíti.

    Egyébként a MySQL adatbázis is alap ma már mindenütt, tehát semmi gondod nem lesz, és a HTML/CSS/PHP fájlok is gond nélkül futtathatóak lesznek.

    (#18) Syl: Úgy tudom ez már nem él.

    "If you purchased your domain name after Jan. 14, 2011, you cannot set up a free hosting account."

    [ Szerkesztve ]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák