Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz buherton #50 üzenetére

    Azert ne essunk mar a lo tuloldalara sem. Akkor, amikor nem olyan helyen, ahol rendszeresen balesetek tortennek, akkor, amikor nem olyankor buntetnek, amikor ertelme van, amikor a napnal is vilagosabb, hogy semmi mas celja nincs az intezkedesnek, minthogy csilingeljen a kassza, meg ha valoban szabalyt is sertettem, hadd lehessen mar penzbehajtasnak nevezni.

  • scdlsc

    aktív tag

    válasz buherton #50 üzenetére

    Nem személyeskedtem, csak a reakciód alapján úgy tűnik, hogy nem érted vagy úgy teszel, mintha nem értenéd, hogy mit írtam korábban.

    "Te pedig úgy tűnik többször is szabálytalankodtál és hozzátársult még a stílusod is, jóhogy kapásból megbüntetnek."
    Ilyen csacsiságokat miért találsz ki és miért írod ide? Te beteg vagy?

    "Abban legalább sikerült egyetértésre jutnunk, hogy ezt szabályosan csinálja a rendőrség hiszen a büntetések jogosak."
    Ezt nem is vitattam.

    És akkor térjünk vissza megint oda, ahonnan az egész indult:
    "Miért nem lehet intézményesíteni ezt is? Minek a jogsi? Személyi/útlevélszám alapján is meg lehetne állapítani, hogy van-e érvényes vizsgám." - írták.
    "Mert akkor nem lehet büntetni. Biztos lesz itt is egy-két okostojás, de sajnos tény, hogy a magyar rendőrség elsődleges célja nem a rendteremtés, hanem a jelenlegi állapotok fenntartása és a pénzbehajtás." - írtam erre én.

    Ha már valamibe bele akarsz kötni, akkor abba, hogy a rendőrség csak végrehajtó szerv. Mondjuk annak jó szar!
    A rendőrségnek pedig be kell szednie az előirányzott összeget év végéig. Ez pedig eléggé olyan, mint a pénzbehajtás.

Új hozzászólás Aktív témák