Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz koko52 #41 üzenetére

    a topikban írtam a hdmi hangon keresztüli hibát amit amd fórumon is sokan jeleztek, de hosszú hónapok alatt sem oldották meg, valamint voltak olyan hibák, amiket későbbi driverekben kijavítottak, de az is sokáig tartott, pl sokszor fekete lett kép játék alatt, és csak restart segített, de volt olyan is, hogy kékhalált dobott a gép egy darabig egy driverrel. volt olyan is, hogy pl yt videó nézése közben a kurzor meg az egész gép úgy viselkedett, mintha valami 20 éves vas lenne és szaggatott. Ezek mára megoldódtak, de nagyon lassan. ilyen sok gondom nv kártyával sosem volt. a hdmi hangot áthidaltam, úgyis akartam egy kicsit jobb hangfalat, azt kötöttem a gépre. El most nem adnám, de a következő vga vásárlásnál ha kb azonos teljesítményt tud 2 kártya, akkor ha az nv max 10%-kal drágább, tuti azt fogom venni. vagy azonos áron ha kevesebb mint 10% az amd előnye erőben, akkor is.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák