Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz Ayg0 #42 üzenetére

    Én még egy passzív Enermax tápot sem láttam, ergo a 'Passzív ház' definíciója nálam itt elbukott. :) Kérdésedre (hogy miért jó a lent elhelyezett táp) a többiek már megadták a választ, ezt én még annyival egészíteném ki, hogy amennyiben komolyabb, automata fordulatszám-szabályzós a tápod (tehát nem passzív), úgy ha a táp cpu-ról szívja el a meleget, úgy a + hőtől előbb-utóbb fel fog pörögni a táp ventije (ergo zajos lesz). Passzív tápnál csak simán megfőzi lassan a tápot a CPU hője, ez is finom. :DDD Emellett a lenti tápos házaknál a tető általában lyukacsos, így vagy hagyod, hogy a felszálló meleg magától elhagyja a házat, vagy teszel be 14cm-es ventiket amik 5V-ról hajtva hang nélkül fognak működni.
    Annak amúgy nem sok értelmét látom, hogy valaki tuningolt négymagosokat hagy megsülni a házában; szerintem az erős tuning és a teljesen passzív gép nehezen fér meg egymás mellett. Egy biztos: tőled nem szívesen vennék használt alkatrészt! :DDD
    Remélem, választ kaptál a kérdésedre! :)

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák