Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz |DavidWoody| #63 üzenetére

    Ezekben az országokban még tud növekedni az FB, így fontos, hogy több ember szokjon rá, és bizony itt a lakosság nagyobb részének van olyan tudású telefonja ami nem bírja el az alap FB-t. Meg gondolom a mobilhálózat is gyengébb. Ellenben nyugaton meg nálunk már nem bővül az FB piac, aki benne van a rendszerben az valahogy megoldja, akár telefon cserével is (nekem is van ismerősöm akinek hiába mondom nem kéne telefonján FB appot használni, és nem lenne olyan lassú, de neki kényelmesebb, és inkább szenved, meg keres új telefont).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • eclipse19

    senior tag

    válasz |DavidWoody| #75 üzenetére

    "még mindig nem értem , hogy mi értelme egy ilyen alkalmazást földrajzi helyzethez kötni"

    Pedig egyszerű: nem akarják, hogy a fejlett világban is mindenki áttérjen a light kliensre, mert az igazi pofára esés lenne a FB-nak, mert ugye minden új verziót azzal hoztak ki eddig, hogy szebb és jobb és gyorsabb és stb. És közben pedig egyre szarabb a kliens program.
    Akik tudják vegyék csaj meg hozzá a 8 magos 4GB memóriás telefonokat.
    Ahol erre nincs esély, na ott lehet használni a light verziót, mert különben egyáltalán nem FB-ozna a nép mobilon.

    Szerintem egyébként, akinek az aktuális behemót változat nem tetszik az használja 3.9-es verziót, az még normális volt. Talán az volt az utolsó. Én is azért tartottam meg.

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

Új hozzászólás Aktív témák