Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz Dr. Akula #171 üzenetére

    "Minek próbálnám, nekem van állásom."
    Mondjuk, hogy többet keress? :U

    "Csak az unreal "én mégnagyobbat tudok bemondani" számok zavarnak picit."
    Az egy dolog, hogy téged mi zavar, egy másik pedig a valóság. Az, hogy te KÉPTELEN vagy elhinni, hogy valaki IGAZAT MOND, amikor számodra "elképzelhetetlen" összeget mond fizetésként (3.000 euro/hó :D ), az inkább a te földhözragadtságodat bizonyítja.

    "őt már a tévéből is lehet ismerni, és 1 kezemen meg tudnám számolni hány hasonló kaliberű ember lehet Magyarországon"
    SZERINTED. :DDD
    Nagyon nem pesti lehetsz, ha nem ismersz ilyen embereket.
    Barátnőméktől egynapos munkára kértek (két fő vállalkozó) 130 ezret.
    Öcsém a frissen vásárolt lakását újíttatta fel, a gázos szintén 1 napos munkára (1 fő!) 120 ezret kért.
    B.nőm öccse a belvárosi lakásának a bejárati ajtajára kért árajánlatot (felülvilágítós, de azon kívül semmi extra, max. a 3,60-as belmagasság), 400 ezerért akarták csinálni neki. Sokallta, végül valami 250-ért talált rá vállalkozót. Egy jó asztalos egy nap alatt összedob egy ilyet. Ja a beépítést meg a srác oldotta meg egy haverral.

    GLS-nél futárkodtam egy ideig, a betanuló pénzem volt (jattal együtt) nettó 350. A betanító srác elmondta, hogy a címek növekedtével ez erősen nőni fog, plusz decemberben dupla jatt. Tavaly decemberben nettó 7 kilót vitt haza (350 alap + 350 jatt).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák