Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    A telemarketingben az a szar, hogy szakképzetlen emberek csinálják. Én alapból rühellem ezt a marketing ágat, mégis, ha szakszerűen csinálják, akkor végighallgatom/kitöltöm a kérdőívet, stb.

    Először is ha felveszem a telefont, akkor akkor ne azzal kezdje, hogy ''xy-t keresem'', mert akkor az rá a válaszom: keresd vazzeg, ha nagyon nyugodt vagyok, akkor megkérdezem, ki keresi? Szóval a séma: ''üdvözlés, xy vagyok az ilyen és ilyen cégtől, zavarhatom-e 5 percig egy előnyös ajánlattal?'' Aztán eldöntöm. Ugye nem gondolja senki, hogy erre többen mondanak nemet, mint ahányan lebasszák a telefont, mert a marketinges levegővétel nélkül ledarálja a szövegét...?

    Más: ha az ember VALÓBAN nyer, akkor annak kivétel nélkül írásos formában történik a közlése. Ha engem valaki felhívna, hogy nyertéééél! A válasz: pöcsöddel játsszál.

    No ennyi.

  • #64791808

    törölt tag

    válasz mrlujoak #28 üzenetére

    Hát, úgy látszik, igazad van, és én túl intelligens vagyok, és azt is várom el.

    Ugyanis ha tőlem valaki megkérdezi, hogy van-e 5 percem, akkor általában szokott lenni. Viszont ha nem teszi meg, akkor mire az első mondat végére ér, én már el is tettem a telefonomat...

    Szóval lehet, hogy a ti cégeteknél az én sémám 0 pont, biztosan, sőt, gyanítom, hgoy az összes többinél is. De amíg ennyire erőszakosan a pénzem kell, addig az összes ilyen stílusú telemarketing hozzáállásra az a válaszom, hogy ''kedves ügyintéző, anyádat erőszakold meg, ne engem''. Pötty.

Új hozzászólás Aktív témák