Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vittuka

    aktív tag

    Sziasztok! Jomagam is tulajdonosa vagyok egy ilyen kis dragasagnak es meg kell mondjam nagyon meg vagyok vele elegedve. Mar tobb mint 1 eve nyuzom es szinten egy 10nm-es szobaban :) Altalaban negyed hangeron megy, a basszus meg minimumon, de haromnegyedig csavarod mar torzit ez rendesen. A basszus talan kicsit el van tulozva, mondjuk nekem egyetlen egyszer szoltak a hazban erte, pont aznap amikor megvettem, felre csavartam, basszus csutkan es wing commander - dark techno teszt... Azonnal jott le a felettem lako, hogy kicsit vegyek le a melybol... :) Ja igen, egy XFI-extrememusic-ra van kotve es nagyon szeretem( csutka hangeron van csak alapzaj de oda sosem tekered, szoval nincs). Valoszinuleg egy z-4 is eleg egy ekkora szobaba, de nyilvan alacsonyabb hangeron szebben szol a cucc, szoval ajanlom mindenkinek, egy szolidabb hazibulit meg lehet vele csinalni :)

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Új hozzászólás Aktív témák