Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    de divat lett szidni a wowos embereket... úgy látszik, a cigi meg a kokó már kimerült, új sport kell. a CDG előtti ''tülekedésben'' én is ott voltam, no nem azért, mert féltem, hogy nekem nem jut (előrendeltem, így 100% volt, hogy eltesznek egyet), vagy hogy az enyém legyen az országban az első, (jó, kicsit motivált ez is), de legfőképpen a hangulat miatt. a legtöbb ismerősöm, aki wowozik, messze lakik tőlem, vagy pedig élőben még nem is találkoztunk (pl. wolverine-el is ott találkoztam először, pedig interneten keresztül már vagy 7-8 hónapha ismerjük egymást, és tök jól eldumáltunk :DDD), a CDG előtt azonban jó érzés volt, hogy ott van körülöttem 500 másik barom, akivel egy nyelvet beszélünk. 3ra értem haza, az egyik wowos barátom is nálam aludt, fel voltunk dobva, 5kor feküdtünk.

    de 7kor felkeltem, betoltam egy bombát és bejöttem dolgozni, este pedig pár perce bejelentkeztem, aztán mentem aludni. (persze a kisértés megvolt, hogy beteget jelentsek és otthon maradjak aludni/wowozni, de legyűrtük.)

    egyébként szerintem még mindig értelmesebb wowozni nagyüzemi szinten, mint győzikét/kannácskát/maunikasót/balázssót nézni orrbaszájba... csak ugye a TV előtt tespedő zombikat még nem trendi nagyon fikázni...

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Új hozzászólás Aktív témák