Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Dilikutya #18 üzenetére

    Javítsatok ki, ha tévedek, de nem az van, hogy csak az új telefonok kapják meg az új iOS összes feature-ét?
    Tehát pl. hiába jött ki az iPhone 4-re az iOS 7, nem kapta meg az összes funkcióját? Csak az iOS 7 bizonyos funkciót rakták bele? Nekem úgy rémlik.

    (#21) rdt89: A 4.0 tényleg laggolna ilyen hardveren, de a 4.4 már nem igazán. :)

  • pete_21

    addikt

    válasz lowzor #179 üzenetére

    (#179) asdxv és (#180) newwave0507: Köszi a megerősítést. Akkor jól emlékeztem. Így viszont nem nagy kunszt "frissíteni" a régi telefonokat is. Ha a funkcióknak egy jórészét meg sem kapja. :U

    (#59) sesztakbence: Azért azt kicsit erősnek érzem, hogy a Suzukit hasonlítod az Androidhoz, és az iOS-t a BMW-hez... :F

    (#79) Elims: "Az akadás. :-))) Szerintem ez a része össze lett keverve vmi szutyok android-dal.Azokba pakolhatnak 30-40magot is,örökké szar marad.Mondom mindezt úgy,hogy több android-os telefonom volt és több megfordult a kezeim között.
    Az android annak a rétegnek tökéletes aki vakon csak azt az utat követi és nem térne le róla semmi pénzért.Ez O.K.,de akkor nem irkáljanak tapasztalat nélkül."

    Elhiszem, hogy több Androidos telefonod volt, de milyenek? Biztos olyan, amin rajta volt a gyártói felület/keretrendszer, és teljesen belassította a rendszert.
    Moto G-m van, ez jelenleg egy középkategóriás telefon, de talán még annak sem a teteje. Nincsen rajta semmilyen gyártói felület/rendszer, és láss csodát, teljesen akadásmentes. Egy szavam sem lehet a sebességére. És nem kellett 30-40 magot belepakolni.
    Továbbá nézd meg a Nexusokat. Azok felsőkategóriás telefonok, és szintén pure Android rendszerrel. Szintén akadásmentesek.
    Illetve rendszeresen használok iOS-t is, szóval van összehasonlítási alapom. Hidd el, hogy nem vakon követem az Androidot. Nekem az a legmegfelelőbb rendszer. Mindenkinek mások az igényei. Én nem véletlen vettem Androidos telefont.
    Nem vitát akarok gerjeszteni, csak amikor totál baromságot írnak valamiről, akkor néha jól jön egy kis helyreigazítás, szerintem.

  • pete_21

    addikt

    válasz newwave0507 #193 üzenetére

    Persze, teljesen megértelek, és elfogadom. Mindenkinek mások az igényei. Neked éppen az tetszik. Ebbe nem is köthet bele senki. :)
    Az idézett kollégának a megnyilvánulását nem értettem, ő totális hülyeséget írt, és némi elvakultságot véltem felfedezni benne. Így az a "vakon követi az utat" rész kissé ironikus volt. ;)
    Azzal nincs bajom, ha valaki ahogy Te is, leírja, hogy az ő igényeinek mi a megfelelő. Csak ne a hülyeséget állítsa be valaki tényként.

    Továbbá: igen, sajnos az alsó kategóriás Androidos telefonok már nem bírják el a gyártók felületeit. Ahhoz már jobban kéne optimalizálni, ami az alsó kategóriánál általában elmarad. Ezek nem is mérvadóak, hogy az Androidot minősítsük velük.
    A WP-vel nekem nincs tapasztalatom, de nagyon vegyes véleményeket hallok róla, ezért nem is mertem WP-re áttérni.

Új hozzászólás Aktív témák