Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz UFC #48 üzenetére

    Elkepeszto amit itt muvelsz, igazabol mar reg latom, hogy teged valszeg soha senki nem fog esz ervekkel meggyozni, mert mindent ugy ferditesz, hogy a sajat suletlensegeid hozd ki belole, de most utoljara meg elmondom, hogy miert beszelsz butasagokat:
    Tobb, mint ketszer nagyobb aksija van az ipad-nek. Ez azt jelenti, hogy ha mindenben ketszer tobbet tud/fogyaszt, akkor is legalabb ugyanaddig kene birnia. Felbontasban (sem) messze nem tud ketszer annyit, alig nagyobb barmivel is, igazabol a meretehez kepest edes keves, a nexus 7-nek sokkal elesebb kijelzoje van.

    "Azért ha a számítástechnika világban benne vagy"
    Igen, valoszinuleg kicsit jobban benne vagyok mint te az alapjan a musor alapjan amit itt folyamatosan nyomatsz. Nalad a szamitastechnika nyilvanvaloan addig tart, amig erre hivatkozva tudod sajat magadat meggyozni a sajat magad altal bemagyarazott dolgokrol.

    "Illetve ezáltal még a wifi is egy kicsit is de jobban van terhelve mert egy nagyobb felbontásban kell a weblapot betöltenie."

    :C :C :C
    Na jo, ez kesz. Nem tudom eldonteni, hogy ezt viccnek szantad-e vagy komolyan gondoltad, de szerintem ehhez nincs is mit hozzafuzni. Legyen ez a vegszo. :U

Új hozzászólás Aktív témák