Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz .mf #14 üzenetére

    Taníts mester! :R :))
    Szövegértésből egyes, attól számolni már csak jobban tudhatsz... De akkor egy kicsit segítek még az értelmezésben:

    "Amúgy már van 28"-os 4K monitoruk 400 dollárért" - Van is. Az idézett cikkben így írják: "A 399 dollárba kerülő, SE28UY04 megjelöléssel ellátott termékről" Tehát 400 (399) dollár. Egy büdös szóval nem említettem ennél a típusnál sem európai, és pláne nem hazai kisker árat. Leegyszerűsítve ennyi.

    "A panel fajtáját, színmélységét és LUT-ot tekintve közeli párhuzam a Dellnél"
    Mondjuk ezen a téren én nem vagyok annyira képben, de mint ahogy írod is, az a Dell. Ez viszont a Seiki. Vagy a Dell monitorok relatív árazásából egyértelműen meg lehet határozni a Seiki monitorok árát is? :U Mert szerintem nem. Valószínűleg hasonló lesz a relatív árképzésük, de majd kiderül. Én nem tudom, de minden bizonnyal te se, mert még nincs hivatalos és nemhivatalos ár se.

    S te is írod, hogy "Szóval nem kizárt, hogy ez se lesz több 7-800 dollárnál."
    Vagyis nem valószínű. A 800 dollár az amúgy pont kétszer annyi, mint a fentebb említett monitor ára. Én továbbra is úgy gondolom, hogy ha nagyot akarna szakítani a Seiki, akkor már ennyiért is adhatná. De tényleg valószínűbb egy 1000 dollár körüli (kezdő) árazás. Az 1000 (vagyis 999) dolláros kezdő árban mindenképp nagyon csábító, hogy még 3 számjegyű, és az jelentős pszichológiai tényező.

    "Azaz messze nem "100k vagy alatta"."
    Talán elkerülte a figyelmedet, hogy írtam, hogy először elkerülte a figyelmemet a 12 bites feldolgozás és a LUT, de utána írtam is, hogy ezt figyelembe véve a 100k alatti ár irreális.

    De tudod mit, legyen igazad az ártippel, sőt. Legyen mondjuk a kezdő ára 400 ezer Ft, annyiból már tutira ki fog jönni - és így legalább biztosan elmondható, hogy nem kerül kevesebbe, mint amennyit mondtam :C.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • jacint78

    addikt

    válasz .mf #14 üzenetére

    Csúnya lenne 6 bittel, nem láttam 6 bites kijelzőt a régi 1024-es notikijelzőktől eltekintve, inkább 8 bites lesz az.

    type your text here..

Új hozzászólás Aktív témák