Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBorg

    tag

    válasz Squirrel #15 üzenetére

    Ha a pénz is szempont, és van érzéked és türelmed az informatikai bosszúságok kezelésére (mese reenkódolás, youtube grabbelés), akkor szerintem sokkal kevesebből is megoldható egy mesenézésre alkalmas tablet. Már több éve használok egy gagyi Overmax TB-08III típusú tabletet, amit annak idején 17000 forintért vettem valami Spar-ban. Direkt filmnézésre illetve olvasáshoz vettem, mondván, hogy ha egy évig elmegy, akkor már megérte. Ez csak 7"-os, de ebből 7-et összetörhet a gyerek, mire 120k-t kell rákölteni. Van tapasztalatom még egy másik "gagyi" tablettel, ami még alkalmasabb mesenézésre: 24000-be került 9,4 collos IPS kijelzővel valami Alcor, ha jól emlékszem. Még az is eszembe jutott, hogy lehet jobban járnál vele, ha nem egy tabletet szerelnél az ülés hátlapjára - mert mint írtad túl sokat tudnak - hanem keresnél egy megfelelő monitort, és azt kötnéd össze egy tablettel/telefonnal, ha az megoldható (pl 10.1 inch IPS Raspberry Pi Monitor 1920X1200 FHD Digital LCD Display Screen HDMI 69.9$ 19000 Ft vagy 12.5 inch laptop lcd screen display screen LP125WH2 SLB1 T1 IPS 65$ ).

Új hozzászólás Aktív témák