Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz ricshard444 #2 üzenetére

    Hali!

    Ez a GTA fikázás már unalmas, a sok torrenthuszár aki anno leszedte a játékot, és a patch-eket nem tudta felrakni azok mondják ezt. Ráadásul azt megint csak hozzátenném, hogy a 1.0.4-gyes patch után jelentősen javult a játék erőforrásigénye.

    "Általában sajnos 10 emberből 9 ezt mondja amikor kiderül, hogy nem futna jól nála.
    Jön a szöveg az optimalizálatlanságról meg a bugokról. Ez nem igaz!"

    [link]

    Úgy összességében jó az írás.

    Jut eszembe.. nem-e tudod véletlenül, hogy működik még az a trükk, hogy konkrétan egy HD 7970 mellé be lehet tenni egy Nvidia GT430-at, Nvidia Physx-re?

    Üdv
    Puma

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz ricshard444 #20 üzenetére

    Ha jól emlékszem, akkor volt itt logout-on egy teszt amiben megállapította az egy fórumtárs, hogy GT240 az a VGA 1 GB vRAM-mal, ami tökéletes Nvidia Physx számolásra. Nem kell sem erősebb, sem gyengébb, ráadásul a fogyasztás sem ugrik meg annyira.

    TheChos3nOne is írja, hogy neki is szépen megy, és én is laptopról szépen tudok játszani vele HD felbontásban.

    Pár hónapja raktam össze ismerősnek egy gépet amiben Asus GTX670 DirectCUII van, és mikor válogattam a gépeinek az alkatrészeit akkor láttam, hogy olcsóbb volt akkor a HD 7970 mint az Asus verziós GTX670.
    Már nagyon szeretnék egy asztaligépet ismételten... és gondolkodom a lehetséges alternatívákon. Igaz eddig volt HD 4850 és Mobility HD 5470-es AMD VGA-im de driver terén nem voltam megelégedve velük... ezért is adtam el őket és cseréltem amint lehetőségem adódott.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz eladohardver #30 üzenetére

    A kérdést így tettem fel: "nem-e tudod véletlenül, hogy működik még az a trükk, hogy..."

    Tudtam, hogy van olyan lehetőség, csak hogy az újabb kártyákkal és driverekkel meg lehet-e oldani, de ahogy látom már AMD HD 7xxx-es kártyákat nem is tudnék használni, mert a legutolsó driver ami támogatott AMD oldalon az 9.11.0621 :(

    Köszönöm a linket!

    Üdv
    Puma

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz arty #41 üzenetére

    i5-750@3.2 Ghz + Gigabyte GTX275 OC (legtuningoltabb verzió a GTX275-ek közül) simán tudtam játszani 1680x1050-ben, és jelentős javulás volt az 1.0.4-es patch-nél úgy hogy ujjongtam a gép előtt, hogy baromi jól ment a patch után és feljebb tudtam venni a grafikát.

    A legtöbb ember kis agyáig nem jut el a patch lényege, és nem is néznek utána, nem is szedik le.
    Ez leginkább a torrentezőkre vonatkozik.

    Egyébként meg a GTA IV-et és a patch-eit hónapokig nem tudták feltörni (imbolygó kamera, stb) :))
    Így az alap, patch-ek nélküli GTA IV-et futtatva látták, hogy rosszul megy a már akkor régi gépnek számító masinájukon...

    Ha nem hiszed el akkor a hiba a te készülékedben volt, és van ha még most sem fut jól.

    Olvasd el, hogy KAMELOT, milyen konfiggal tolta: [link]

    (#65) eladohardver :

    Azért gondoltam, hogy nem támogatja mert a linkelt oldalon lévő listában a legfrissebb AMD driver az 9-el kezdődik, az AMD 7xxx szériát meg azt hiszem a 12-es első verziói támogatják a driverek, ergó, hiába teszek fel a HD 7970-es VGA-m mellé egy 9-es verziószámmal ellátott VGA drivert, nem fogja felismerni a driver a VGA-t, mert a driver régi, a hardver meg új és nincs még támogatva a driver által.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák