Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bernyó84

    aktív tag

    válasz fa4hu #6293 üzenetére

    Én azt hiszem találkoztam hasonló folttal a Lenovo A820-on... Ha arra a pontra gondolsz, ami a képeden a képernyő alsó felének közép táján van.

    Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

  • Lidl

    senior tag

    válasz fa4hu #6293 üzenetére

    Hali,

    sajnos nekem is van ilyen foltom a kijelzőn (szóval már megvan a második ;)
    Szinte a kezdetektől jelen van, de a gyerkőcök eléggé strapálták az elején, és nem tudom, hogy magától jelentkezett vagy az erősebb igénybevételtől.
    Nekem olyannak tűnik, mintha valami állandóan nyomná a kijelzőt.
    Vagy a háttérvilágítással van gond... Fekete képen egyáltalán nem látszik, de ahogy világosabb szín jelenik meg rajta, egyre világosabb lesz ez is. Fehérnél a legerősebb.
    Én nem akartam a garival szórakozni. Használható így is a telefon, bár eléggé vonzza a szemet fehér háttérnél.
    Már több, mint fél éve ott van és nem változik, nem jelent meg új.
    Ez van, ezt kell elviselni.

    #nixit: Megerősítem, hogy mexel ROM-ján működik a light patch, de a gyárin nem.
    Nekem megvan az a fájl, ami az általad linkelt fórumban van, de én kézzel másolgatom a megfelelő helyre, (jogosultságokra figyelni kell!) majd reboot és már állíthatod is a színt bármivel (pl. én csak a Handcentsms-nél használom, de teszteltem a LightFlow-val is és másokkal is).
    Ha ekrisztian nem tudja elküldeni szól, elküldhetem én is)

    Köszi
    Lidl

Új hozzászólás Aktív témák